Z nami spełnisz swoje sny
kontakt

Dlaczego my?

D jak dużo krótszy czas budowy

Zbudowanie domu zajmuje nam 3 – 4 miesiące. Długość prac budowlanych zależy od wielkości i rodzaju konstrukcji.

R jak rzetelność

Stawiamy na jakość, nie na ilość. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców. W trakcie prac dbamy o bezpieczeństwo budynku jak i naszych pracowników. Tworzymy trwałe budynki, które będą służyć swoim mieszkańcom nawet przez sto lat.

E jak energooszczędność

Nasze domy są tanie w eksploatacji. Znaczy to, że budując taką konstrukcję zaoszczędzisz na ogrzewaniu, ponieważ szybko się nagrzewają, nie ogrzewając jednocześnie niepotrzebnie murów. Dzięki dobrej izolacji termicznej w lato jest w nich chłodno. Ściany i dachy wypełniamy wełną mineralną, która bardzo dobrze izoluje dom przed utratą ciepła. Przegrody w budynkach maja niski współczynnik przenikalności cieplnej.

W jak wysoka jakość

Do budowy domów szkieletowych używamy najwyższej, jakości certyfikowanego drewna suszonego komorowo, czterostronnie struganego. Używamy nowoczesnych narzędzi, co pozwala na sprawniejsze i szybsze wykonie prac.

N jak nie kończące się możliwości

Dzięki szkieletowej konstrukcji uzyskujemy większe pomieszczenia bez konieczności dodawania słupów do podpierania. Daje to więcej powierzchni mieszkalnej. Wykończenie zewnętrzne i wewnętrzne budynku zależy od klienta i jego upodobań. W każdej chwili można go przebudować, dobudować dodatkowe piętro lub pomieszczenie. Pokoje mogą mieć różną wielkość i wysokość. Szybciej i łatwiej się go remontuje. Zaletą tego typu budynków jest możliwość stawiania ich praktycznie przez cały rok i na każdym terenie.

I jak innowacyjność

Budownictwo szkieletowe to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie w Polsce i od lat w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Na rynku pojawiają się coraz nowsze rozwiązania, które śledzimy i wprowadzamy do naszej firmy by zmaksymalizować swoją skuteczność i sprawność prac budowlanych.

Niskie ceny

A jak atrakcyjne ceny

Budynek w tej technologii stawiamy znacznie szybciej niż murowany, co zmniejsza cenę tzw. "robocizny", sprawiając tym samym znaczne obniżenie kosztów budowy.

K jak kompleksowość

Budujemy konstrukcje od fundamentów aż do stanu deweloperskiego. Na życzenie klienta wykończymy także wnętrze domu. Nasza firma zostawi Ci budynek gotowy do zamieszkania.